Reference

zkušenosti klientů, zkušenosti hubnoucích, úspěchy hubnoucích, reference hubnoucích, úspěchy klientů, reference klientů, názory klientů,

Jirka P., 24 let, účetní, Praha

hmotnost: -21kg

obvod pasu: -20cm 

„Poté, co jsem zhubnul s Petrovou pomocí, se již nezadýchávám při běžné chůzi, cítím se atraktivnější, více si věřím a nestydím se, když mám jít do plavek.

Jako výživový poradce mi taktéž pomohl pochopit, jak je důležité stravování, že není dostačující se jen hýbat.

Bylo super, že mi nezakazoval věci, které mám rád, ale říkal, že když už to musím mít, tak ať si toho dám méně.

Všem bych rád vzkázal, že kvůli hubnutí není potřeba se trápit. A že to jde i s občasným čtverečkem čokolády a bez výčitek svědomí.“

 

Lubica Z., 28 let, asistentka prodeje, Praha

hmotnost: - 18kg

obvod pasu: -16cm 

„Největší pozitivní změnou je, že se opět cítím a vypadám dobře. Mám skvělý pocit sama ze sebe a to se pozitivně odráží i v mém soukromém a pracovním životě.

Poctivě jsem dodržovala jídelníček, který mi Petr sestavil na míru. Taky jsem s Petrem mohla prokonzultovat detaily a hlavně mě pokaždé chválil, když viděl, že jídelníček dodržuji a měním se k lepšímu.

Doporučila bych ho, protože je profesionál a  dokáže detailně pomoci a zvolit správné kroky, které vedou k redukci váhy.

Nejdůležitější je si však správnou váhu udržet. Proto bych za sebe doporučila pravidelně sportovat a hýbat se dle rad odborníka. Taktéž si ale zachovat své nově nabyté stravovací návyky.“

 

Marek E., 34 let, realitní makléř, Praha

hmotnost: - 12kg

obvod pasu: -11cm 

 

„Poté, co jsem zhubl, tak jsem zaznamenal nejen lepší vzhled, ale také více sebevědomí a radosti se sebe samého. Taktéž se mi zlepšila nálada a vztahy s ostatními lidmi.

Nejvíce mi pomohlo, že jsem se naučil s Petrovou pomocí správně a pravidelně jíst. Časem se mi tento způsob stravování tak zautomatizoval, že o něm již nemusím ani moc přemýšlet.

Jako výživový poradce má hodně zkušeností, co je poznat ihned po prvních minutách rozhovoru. Nejvíc mě ale přesvědčily mé vlastní výsledky, které jsem díky jeho pomoci dosáhl.“

Chcete zhubnout taky? Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma!

        Já a média: